Notice: Undefined index: secbd_text_secword in /var/www/user1022/data/www/omcnt.by/wp-content/plugins/wordpress-importir/wordpress-importir.php on line 418
Deneme bonusu veren siteler 2023 casino siteleri Bağlama Büyüsü Soğutma Duası Bağlama Duası Bostancı Escort Kadıköy Escort Ümraniye Escort Deneme bonusu veren siteler eburke.org Betxslot deneme bonusu veren siteler sarıyer evden eve nakliyat ataşehir evdedn eve nakliyat başakşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat deneme bonusu veren siteler onwin evden eve nakliyat Kocaeli Evden Eve Nakliyat beylikdüzü ev taşıma topçuoğlu nakliyat deneme bonusu Bağlama Büyüsü erotik filmler deneme bonusu veren siteler İbo Abi Sikme Yeter Çok Siktin Bea :) bahisnow

Птушыны перапалох

Аўтар admin

Абласная інтэрактыўная выстава-конкурс мастацкіх вырабаў ”Птушыны перапалох“ у межах экалагічнага свята ”Жураўлі і журавіны Міёрскага краю“

Амаль 50 удзельнікаў з устаноў культуры Віцебскай вобласці прадэманстравалі сваё майстэрства на абласной інтэрактыўнай выставе-конкурсе мастацкіх вырабаў ”Птушыны перапалох“ у межах экалагічнага свята ”Жураўлі і журавіны Міёрскага краю“.

Выстава вызвала зацікаўленнасць у жыхароў і гасцей свята.Конкурс адбываўся па 5 намінацыях: ”Кармушка для зімуючых птушак“, ”Лепшы птушыны домік“ (шпакоўні, сінічнікі, мухаловачнікі), ”Лепшая выява птушак, занесеных у Чырвоную кнігу Беларусі“, ”Лепшая мастацкая кампазіцыя беларускіх птушак“, ”Лепшая роставая лялька“.

Вось яны, нашы пераможцы!

Намінацыя: ”Кармушка для зімуючых птушак“
Дыплом І ступені:
Рэцікаў Андрэй Міхайлавіч, Цэнтр рамёстваў і традыцыйнай культуры ДУК ”Цэнтр культуры г.Наваполацка“.

Намінацыя: ”Лепшы птушыны домік“
Дыплом І ступені:
Рубанюк Ян Генадзьевіч, філіял №1 ”Дом рамёстваў ”Стары млын“ ДУК ”Цэнтр культуры і народнай творчасці Пастаўскага раёна“.

Дыплом ІІ ступені:
Сарбаш Алеся Леанідаўна, Цэнтр рамёстваў ”Адраджэнне“ ДУК ”Віцебскі раённы центр культуры і творчасці“.

Дыплом ІІІ ступені:
Майсеёнак Уладзімір Уладзіміравіч, Дзісненскі гарадскі Дом рамёстваў ДУК ”Міёрская цэнтралізаваная клубная сістэма“

Намінацыя: ”Лепшая выява птушак, занесеных у Чырвоную кнігу Беларусі“
Дыплом І ступені:
Брэская Крысціна Мікалаеўна, філіял №1 ”Дом рамёстваў ”Стары млын“ ДУК ”Цэнтр культуры і народнай творчасці Пастаўскага раёна“.

Дыплом ІІ ступені:
Усовіч Кацярына Юр’еўна, Цэнтр рамёстваў і традыцыйнай культуры ДУК ”Цэнтр культуры г.Наваполацка“;
Злобіна Таццяна Міхайлаўна, Народны клуб мастакоў-аматараў ”Белае палатно“ ДУК ”Полацкі гарадскі Палац культуры“;

Дыплом ІІІ ступені:
Ушакова Таццяна Барысаўна, ДУК ”Полацкі раённы Цэнтр рамёстваў і
нацыянальных культур“;
Фядотава Кацярына Мікалаеўна, Цэнтр рамёстваў і традыцыйнай культуры ДУК ”Цэнтр культуры г.Наваполацка“.

Намінацыя: ”Лепшая мастацкая кампазіцыя беларускіх птушак“
Дыплом І ступені:
Гілавейня Вольга Мікалаеўна, філіял ”Дом рамёстваў“ ДУК ”Лёзненская цэнтралізаваная клубная сістэма“

Дыплом ІІ ступені:
Батарчук Алена Эдвардаўна, Міёрскі раённы Дом культуры ДУК ”Міёрская цэнтралізаваная клубная сістэма“;
Петух Таццяна Мікалаеўна, філіял №1 ”Дом рамёстваў ”Стары млын“ ДУК ”Цэнтр культуры і народнай творчасці Пастаўскага раёна“;
Гукава Вольга Мікалаеўна, філіял №1 ”Дом рамёстваў ”Стары млын“ ДУК ”Цэнтр культуры і народнай творчасці Пастаўскага раёна“.

Дыплом ІІІ ступені:
Карман Таццяна Мікалаеўна, філіял ”Дом рамёстваў“ ДУК ”Лёзненская цэнтралізаваная клубная сістэма“;
Лёціна Зінаіда Мікалаеўна, ДУК ”Полацкі раённы Цэнтр рамёстваў і нацыянальных культур“;
Балтрушэвіч Святлана Аляксееўна, ДУК ”Полацкі раённы Цэнтр рамёстваў і нацыянальных культур“

Намінацыя: ”Лепшая роставая лялька“
Дыплом І ступені:
Акуцёнак Галіна Міхайлаўна, Цэнтр рамёстваў і традыцыйнай культуры ДУК ”Цэнтр культуры г.Наваполацка“.

ВАМ МОЖА БЫЦЬ ЦІКАВА

deneme bonusu bahis siteleri canlı bahis casino siteleri deneme bonusu